Alytus Biennial 2

Renginio programa (atnaujinta rugpjūčio 22 d.):

Rugpjūčio 20 d. (pirmadienis)

14:00 Mindaugas Jakučionis (LT): „Alytus – Vilnius, Vilnius – Alytus“ (visa savaitę) Ulonų g. Alytaus miesto prieigos šalia Dainavos siuvimo fabriko.
17:00 Erik Alalooga (EST): Performansas buvusiame „Taikos“ kino teatre
21:00 Sandra Jogeva (EST):: Performansas „VOX DEI“ (dievo balsas) karaoke versija.
kavinėje Dzukų smuklė.
22:00 Academia Non Grata: filmo demonstravimas, Alytaus rotušės aikštėje.

Rugpjūčio 21 d. (antradienis)

8:00 Asnate Bočkis (LV): ?, Alytaus Naujienose (kasdien).
9:00 Mantas Kazakevičius (LT): „Rinką šiuolaikiniam menui!“ (visa savaitę), komercinė erdvė virš naujosios g .šalia Alytaus sporto ir rekreacijos centru.
11:00 Vidas Simanavičius (LT), Marius Matulionis (LT), Mindaugas Jakučionis (LT):
neapibrėžtos trukmės performansas - eksperimentinė tapyba, Alytaus autobusų stotyje bei kitose miesto erdvese.
16:00 Ville Karel (EST): „Menas prieš smurtą yra smurtas, smurtas prieš meną yra menas“, Ligoninės g.
Prekybos pavilijonai buvusiose bibliotekos patalpose.
19:00 Ville Karel (EST), Erik Alalooga (EST),  Sandra Jogeva (EST): grupinis performansas,
buvusi Sinagoga  (Kauno g.)

Rugpjūčio 22 d. (trečiadienis)

8:00 Asnate Bočkis (LV): ?, Alytaus Naujienose (kasdien).
9:00 – 20:00 Povilas Abečiūnas (LT): procesas medžiui, centrinės miesto aikštės.
11:00 Vidas Simanavičius (LT), Marius Matulionis (LT), Mindaugas Jakučionis (LT):
neapibrėžtos trukmės performansas - eksperimentinė tapyba, Alytaus autobusų stotyje bei kitose miesto erdvese..
21:00 Edgars Klavins (LV):

Rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienis)

8:00 Asnate Bočkis (LV): ?, Alytaus Naujienose (kasdien).
11:00 Vidas Simanavičius (LT), Marius Matulionis (LT), Mindaugas Jakučionis (LT):
neapibrėžtos trukmės performansas - eksperimentinė tapyba, Alytaus autobusų stotyje bei kitose miesto erdvese..
13:00 spaudos konferencija
17:00 Alytaus Bienale 2 atidarymas
18:00 Martin Zet (CZ): filmo demonstravimas viešose erdvėse ( esant geram orui - ant Alytaus rotušės fasado).
21:00 Vidas Simanavičius (LT): skulptūrinė instaliacija „Atgimimas“ prie Alytaus dailės mokyklos           

Rugpjūčio 24 d. (penktadienis)

8:00 Asnate Bočkis (LV): ?, Alytaus Naujienose (kasdien).
15:00 Kate Rowles (UK)
16:00 Bram Arnold (UK)
17:00 Lud?k Prošek (CZ)
19:00 Koncertas prie Alytaus dailės mokyklos. Koncertuoja: Jungtinis Alytaus projektas:
DJ snuf (nuphase inc) + Karolis Stankevičius (FireGarden) (LT), FireGarden (LT), GHIU (NL), FusedMarc (LT), Verslo Rizikos Rezervas (LT).

Rugpjūčio 25 d. (šeštadienis)

8:00 Asnate Bočkis (LV): ?, Alytaus Naujienose (kasdien).
11:00 Bill Leslie - (UK)
12:00 Dot Howard - (UK)
14:00 Sam Dowd -  (UK)
15:00 Gillian Wylde -  (UK)
16:00 Redas Diržys – Su meile miestui ir žmonėms“ (LT)
17:00 Martin Zet (CZ)
18:00 Martin Kermez (CZ)

Rugpjūčio 26 d. (sekmadienis)

11:00 Mark Leahy -  (IRL)
12:00 Valdemaras Manomaitis (LT): performansas, instaliacija, „nužudyti EGO“
13:00 Actions of Asnate Botškis (LV). Miesto centre.
15:00 Marius Matulionis (LT), Laurynas Motekūnas (LT): Garso performansas, Buv. menininkų kavinėje "Pušis".
16:00 Iprovizuoti veiksmai, centrinės miesto aikštės.

 

LT|EN about time table participants web blog contact us Alytus Biennial 1 sponsors